Teremfoci 2018-2019

Elmaradt mérkőzések időpontjai: 2019. február 2.

15 óra M&M – Pusztamérgesi Kakasok  4-0

16 óra Szeszkupac – Mórahalmi Apukák 10-2

17 óra Hunkapunkki – Előre Favorit 4-4

Tabella:

1. Plastic Master 34 p
2. M&M 30 p
3. Vakok 29 p
4. Pusztamérgesi Kakasok 21 p
6. Szeszkupac 18 p
7. Hunkapunki 11 p
5. Előre Favorit 10 p
8. Mórahalmi Apukák 0 p


Eredmények, sorsolás:

  1. forduló 2018. 11. 13.

17-30-óra Plastic Master – Szeszkupac  5:3

18-30-óra M&M – Pusztamérgesi Kakasok  4-0

19-30-óra Hunkapunki – Előre Favorit 1-4

20-30-óra Vakok – Mórahalmi Apukák  15-0

  1. forduló 2018.11. 20.

17-30-óra Előre Favorit – Mórahalmi Apukák 5-1

18-30-óra Szeszkupac – Pusztamérgesi Kakasok 4-2

19-30-óra Hunkapunki – Vakok 2-2

20-30-óra M&M – Plastic Master 2-4

  1. forduló 2018. 11. 27.

17-30-óra Vakok – Előre Favorit  6-2

18-30-óra Hunkapunki – Mórahalmi Apukák 8-0

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Plastic Master 3-6

20-30-óra M&M – Szeszkupac 4-3

  1. forduló 2018.12. 11.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Mórahalmi Apukák 4-2

18-30-óra Előre Favorit – Szeszkupac 2-5

19-30-óra M&M – Vakok 1-3

20-30-óra Hunkapunki – Plastic Master 1-3

  1. forduló 2018. 12. 13. (csütörtök).

17-30-óra Szeszkupac – Vakok 5-4

18-30-óra Plastic Master – Előre Favorit 3-2

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Hunkapunki 2-0

20-30-óra M&M – Mórahalmi Apukák 18-0

  1. forduló 2018. 12. 18.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Előre Favorit 2-0

18-30-óra Hunkapunki – M&M 2-6

19-30-óra Szeszkupac – Mórahalmi Apukák 10-2

20-30-óra Plastic Master – Vakok 2-2

  1. forduló 2019. 01. 03. (csütörtök)

17-30-óra Hunkapunki – Szeszkupac 2-0

18-30-óra Előre Favorit– M&M 1-6

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Vakok 2-4

20-30-óra Plastic Master – Mórahalmi Apukák 10-0

  1. forduló 2019. 01. 08.

17-30-óra Hunkapunki – Előre Favorit  4-4

18-30-óra M&M – Pusztamérgesi Kakasok  2-0

19-30-óra Plastic Master – Szeszkupac 13-1

20-30-óra Vakok – Mórahalmi Apukák 7-2

  1. forduló 2019. 01. 15.

17-30-óra Előre Favorit – Mórahalmi Apukák 10-2

18-30-óra Szeszkupac – Pusztamérgesi Kakasok 2-3

19-30-óra Hunkapunki – Vakok 1-6

20-30-óra Plastic Master – M&M 4-1

  1. forduló 2019. 01. 22.

17-30-óra Vakok – Előre Favorit 4-2

18-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Plastic Master 3-6

19-30-óra Hunkapunki – Mórahalmi Apukák 4-0

20-30-óra M&M – Szeszkupac 6-2

  1. forduló 2019. 01. 29.

17-30-óra Hunkapunki – Plastic Master 2-4

18-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Mórahalmi Apukák 10-0

19-30-óra M&M – Vakok 8-1

20-30-óra Előre Favorit – Szeszkupac 2-9

  1. forduló 2019. 01. 31. (csütörtök)

17-30-óra Plastic Master – Előre Favorit 7-2

18-30-óra Szeszkupac – Vakok 2-5

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Hunkapunki 5-1

20-30-óra M&M – Mórahalmi Apukák 9-2

  1. forduló 2019. 02. 05.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Előre Favorit 2-1

18-30-óra Hunkapunki – M&M  2-7

19-30-óra Szeszkupac – Mórahalmi Apukák 6-2

20-30-óra Plastic Master – Vakok 2-7

  1. forduló 2019. 02. 19.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Vakok

18-30-óra Előre Favorit– M&M

19-30-óra Plastic Master – Mórahalmi Apukák

20-30-óra Hunkapunki – Szeszkupac

A mérkőzések 2×25 percesek, 5+1 fős csapatokkal. A mérkőzésekre játékvezetőt a CSLSZ biztosít.
A bajnokság sorrendjének a megállapítása:

  • A győztes csapat 3 pontot kap mérkőzésenként, döntetlen 1 pont.
  • A bajnokság alatt a gólarány számít a sorrend megállapításánál
  • A bajnokság végén a sorrend megállapítása a követő sorrendben, illetve szempontok szerint:
    • Aki a legtöbb pontot szerzi, az nyeri a bajnokságot
    • Azonos pont szám esetén a sorrendet a következőek szerint állapítjuk meg:
      • egymás elleni eredmény
      • több nyert mérkőzés
      • gólarány
      • több rúgott gól
      • sorsolás