Teremfoci 2018-2019

Fegyelmi határozatok:
A 4. fordulóban kiállított 4 játékos az 5. fordulóban nem léphet pályára:

Márki Dávid, Szeszkupac
Tóth Gábor, Előre Favorit
Márki Dániel, M&M
Nógrádi Zsolt, Vakok

Tabella:

1. Plastic Master 15 p
2.  Vakok 10 p
3. Szeszkupac 9 p
4.  Előre Favorit 6 p
5. M&M 6 p
6. Pusztamérgesi Kakasok 6 p
7. Hunkapunki 4 p
8. Mórahalmi Apukák 0 p


Eredmények, sorsolás:

  1. forduló 2018. 11. 13.

17-30-óra Plastic Master – Szeszkupac  5:3

18-30-óra M&M – Pusztamérgesi Kakasok  elhalasztva

19-30-óra Hunkapunki – Előre Favorit 1-4

20-30-óra Vakok – Mórahalmi Apukák  15-0

 

  1. forduló 2018.11. 20.

17-30-óra Előre Favorit – Mórahalmi Apukák 5-1

18-30-óra Szeszkupac – Pusztamérgesi Kakasok 4-2

19-30-óra Hunkapunki – Vakok 2-2

20-30-óra M&M – Plastic Master 2-4

 

  1. forduló 2018. 11. 27.

17-30-óra Vakok – Előre Favorit  6-2

18-30-óra Hunkapunki – Mórahalmi Apukák 8-0

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Plastic Master 3-6

20-30-óra M&M – Szeszkupac 4-3

 

  1. forduló 2018.12. 11.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Mórahalmi Apukák 4-2

18-30-óra Előre Favorit – Szeszkupac 2-5

19-30-óra M&M – Vakok 1-3

20-30-óra Hunkapunki – Plastic Master 1-3

 

  1. forduló 2018. 12. 13. (csütörtök).

17-30-óra Szeszkupac – Vakok 5-4

18-30-óra Plastic Master – Előre Favorit 3-2

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Hunkapunki 2-0

20-30-óra M&M – Mórahalmi Apukák 18-0

 

  1. forduló 2018. 12. 18.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Előre Favorit

18-30-óra Hunkapunki – M&M

19-30-óra Szeszkupac – Mórahalmi Apukák

20-30-óra Plastic Master – Vakok

 

  1. forduló 2019. 01. 03. (csütörtök)

17-30-óra Hunkapunki – Szeszkupac

18-30-óra Előre Favorit– M&M

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Vakok

20-30-óra Plastic Master – Mórahalmi Apukák

 

  1. forduló 2019. 01. 08.

17-30-óra Hunkapunki – Előre Favorit

18-30-óra M&M – Pusztamérgesi Kakasok

19-30-óra Plastic Master – Szeszkupac

20-30-óra Vakok – Mórahalmi Apukák

 

  1. forduló 2019. 01. 15.

17-30-óra Előre Favorit – Mórahalmi Apukák

18-30-óra Szeszkupac – Pusztamérgesi Kakasok

19-30-óra Hunkapunki – Vakok

20-30-óra Plastic Master – M&M

 

  1. forduló 2019. 01. 22.

17-30-óra Vakok – Előre Favorit

18-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Plastic Master

19-30-óra Hunkapunki – Mórahalmi Apukák

20-30-óra M&M – Szeszkupac

 

  1. forduló 2019. 01. 29.

17-30-óra Hunkapunki – Plastic Master

18-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Mórahalmi Apukák

19-30-óra M&M – Vakok

20-30-óra Előre Favorit – Szeszkupac

 

  1. forduló 2019. 01. 31. (csütörtök)

17-30-óra Plastic Master – Előre Favorit

18-30-óra Szeszkupac – Vakok

19-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Hunkapunki

20-30-óra M&M – Mórahalmi Apukák

 

  1. forduló 2019. 02. 05.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Előre Favorit

18-30-óra Hunkapunki – M&M

19-30-óra Szeszkupac – Mórahalmi Apukák

20-30-óra Plastic Master – Vakok

 

  1. forduló 2019. 02. 19.

17-30-óra Pusztamérgesi Kakasok – Vakok

18-30-óra Előre Favorit– M&M

19-30-óra Plastic Master – Mórahalmi Apukák

20-30-óra Hunkapunki – Szeszkupac

A mérkőzések 2×25 percesek, 5+1 fős csapatokkal. A mérkőzésekre játékvezetőt a CSLSZ biztosít.
A bajnokság sorrendjének a megállapítása:

  • A győztes csapat 3 pontot kap mérkőzésenként, döntetlen 1 pont.
  • A bajnokság alatt a gólarány számít a sorrend megállapításánál
  • A bajnokság végén a sorrend megállapítása a követő sorrendben, illetve szempontok szerint:
    • Aki a legtöbb pontot szerzi, az nyeri a bajnokságot
    • Azonos pont szám esetén a sorrendet a következőek szerint állapítjuk meg:
      • egymás elleni eredmény
      • több nyert mérkőzés
      • gólarány
      • több rúgott gól
      • sorsolás